;

Topi Magjik MP3 LED

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Topi magjik MP3 LED prej kristali ju lejon te degjoni muziken tuaj te preferuar duke krijuar nje ambient mahnites Funksion i veçantë i riprodhimit MP3, Me efekt dritash LED shumengjyreshe Support SD kard Dizanj modern dhe i vogel e ben ate shume praktik Mund ta perdorni ne cdo ambient feste, disko per ti dhene me shume gjalleri festave tuaja
Sasia
Raporto

Kodi: #33630

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Topi magjik MP3 LED prej kristali ju lejon te degjoni muziken tuaj te preferuar duke krijuar nje ambient mahnites Funksion i veçantë i riprodhimit MP3, Me efekt dritash LED shumengjyreshe Support SD kard Dizanj modern dhe i vogel e ben ate shume praktik Mund ta perdorni ne cdo ambient feste, disko per ti dhene me shume gjalleri festave tuaja

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.