;

Organizues Hapsire Per Makine

(0 Vleresime)

690 Lekë 1,290 Lekë (-47%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Organizues hapsire te cilen mund ta vendosni ne pjesen e pasme te sendiljes se makines tuaj per kursimin e hapsires Me 3 xhepa rrjete dhe shume te tjere per te mbjatur gjithcka qe mund tju nevojitet si stilolapsa, libra, shishet e ujit apo lengjeve, telefonin dhe cdo gje tjeter Pershtatet per madhesine e cdo sendilje te makinave me rripa qe rregullohen Madhesia: 39 x 60 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #33599

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizues hapsire te cilen mund ta vendosni ne pjesen e pasme te sendiljes se makines tuaj per kursimin e hapsires Me 3 xhepa rrjete dhe shume te tjere per te mbjatur gjithcka qe mund tju nevojitet si stilolapsa, libra, shishet e ujit apo lengjeve, telefonin dhe cdo gje tjeter Pershtatet per madhesine e cdo sendilje te makinave me rripa qe rregullohen Madhesia: 39 x 60 cm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.