;

Set Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set filxhane kafeje, 6 cope, me pjata ne forme katrore prej porcelani ngjyre te bardhe Me dizenjo teper te vecante dhe elegante me motive Vijne ne nje paketim mjaft te bukur
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set filxhane kafeje, 6 cope, me pjata ne forme katrore prej porcelani ngjyre te bardhe Me dizenjo teper te vecante dhe elegante me motive Vijne ne nje paketim mjaft te bukur

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.