;

Samsung Note 9

(0 Vleresime)

36,990 Lekë 42,990 Lekë (-14%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Note 9, Nje prodhim i vitit 2018 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/HSPA /EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.1 CPU: Octa-core, kapaciteti i memories: 6 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 161.9 x 76.4 x 8.8 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Note 9, Nje prodhim i vitit 2018 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/HSPA /EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.4 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.1 CPU: Octa-core, kapaciteti i memories: 6 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 161.9 x 76.4 x 8.8 mm

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.