;

Samsung S9

(0 Vleresime)

27,990 Lekë 32,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • Samsung S9, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/ HSPA /EVDO/ LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung S9, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/ HSPA /EVDO/ LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: [email protected], Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.