;

Mbajtese Telefoni Per Biciklete

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni Ideale per shetitjet me biciklete, motor apo me varke Përshtatet me çdo pajisje deri në 3.7 " të gjerë. bere nga material Premium Plastike cilesore e cial do të mbroje ate nga thyerjet Rrjeti silikoni, ndryshe nga gome, është jashtëzakonisht i fortë dhe i qëndrueshëm Nuk ka nevojë të heqësh pajisjen tënde për ta përdorur ; Mund të montohet dhe hiqet lehtë pa nevojën për mjete shtesë. Me rrotullim 360 grade Për IPhone X / 8Plus / 8 / 7Plus / 7 / 6S, Samsung Galaxy S9 / S9 +, S8 + / S8 / S7 / S6, pajisjet LG HTC Deri në 3,7 "
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni Ideale per shetitjet me biciklete, motor apo me varke Përshtatet me çdo pajisje deri në 3.7 " të gjerë. bere nga material Premium Plastike cilesore e cial do të mbroje ate nga thyerjet Rrjeti silikoni, ndryshe nga gome, është jashtëzakonisht i fortë dhe i qëndrueshëm Nuk ka nevojë të heqësh pajisjen tënde për ta përdorur ; Mund të montohet dhe hiqet lehtë pa nevojën për mjete shtesë. Me rrotullim 360 grade Për IPhone X / 8Plus / 8 / 7Plus / 7 / 6S, Samsung Galaxy S9 / S9 +, S8 + / S8 / S7 / S6, pajisjet LG HTC Deri në 3,7 "

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.