;

Smart Bracelet Y5

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 3,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Smart bracalet Y5 eshte nje pajisje qe bazohet ne steknologjine e pershpejtimit te impulsit Mund të matni presionin dhe oksigjenin e gjakut për të menaxhuar gjendjen tuaj shëndetësore. Tregon oren, rrahjet e zmeres, ben matjen e hapave dhe djegien e kalorive gjate kohes qe ushtroni sport por jo vetem Ekran me ngjyra TFT me 0.96 inç, ju tregojnë imazhe me rezolucion të lartë Mund ta lidhni me telefonin tuaj permes bluetooth dhe ne kete menyre mund te shihni te gjitha njoftimet tuaja qe vijne nga aplikacionet si Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype I pershtashem per sistemin iOS 8.0 d dhe Android Kapaciteti i baterise: 90mAh , Koha e karikimit 2 ore Rezistent edhe ndaj ujit
Sasia
Raporto

Kodi: #33150

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Smart bracalet Y5 eshte nje pajisje qe bazohet ne steknologjine e pershpejtimit te impulsit Mund të matni presionin dhe oksigjenin e gjakut për të menaxhuar gjendjen tuaj shëndetësore. Tregon oren, rrahjet e zmeres, ben matjen e hapave dhe djegien e kalorive gjate kohes qe ushtroni sport por jo vetem Ekran me ngjyra TFT me 0.96 inç, ju tregojnë imazhe me rezolucion të lartë Mund ta lidhni me telefonin tuaj permes bluetooth dhe ne kete menyre mund te shihni te gjitha njoftimet tuaja qe vijne nga aplikacionet si Facebook, Twitter, WhatsApp, Skype I pershtashem per sistemin iOS 8.0 d dhe Android Kapaciteti i baterise: 90mAh , Koha e karikimit 2 ore Rezistent edhe ndaj ujit

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.