;

SISTEM ALARMI STEELMATE PER MOTORR

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Siguri e larte dhe per motorrin tuaj me sistemin e sigurise STEELMATE. Ndezje nga distanca, sistem antivjedhje i avancuar ,rezistent ndaj ujit ,mbyllje qendrore, ndjeshmeri deri 400 m ,sinjalizues tek pulti kur motorri preket apo levizet
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Siguri e larte dhe per motorrin tuaj me sistemin e sigurise STEELMATE. Ndezje nga distanca, sistem antivjedhje i avancuar ,rezistent ndaj ujit ,mbyllje qendrore, ndjeshmeri deri 400 m ,sinjalizues tek pulti kur motorri preket apo levizet

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.