;

Tester alkoli

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,990 Lekë (-45%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Alkol tester dixhital,per sigurine e jetes suaj dhe te bashkudhetareve Tashme sa here dilni,mund ta provoni nesse e keni kaluar limitin e pijes,dhe te shmangni gjobat e mundshme Perfekt dhe per te testuar aftesine tuaj ne timon,paralajmeron rrezikun nese testi del i larte Mjafton te fryni dhe e mat ne moment nivelin e alkolit Testi duhet te behet te pakten 20 min pas pirjes,qe te jete sa me i sakte I shpejte,i sigurt dhe praktik per tu marre me vete kudo
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Alkol tester dixhital,per sigurine e jetes suaj dhe te bashkudhetareve Tashme sa here dilni,mund ta provoni nesse e keni kaluar limitin e pijes,dhe te shmangni gjobat e mundshme Perfekt dhe per te testuar aftesine tuaj ne timon,paralajmeron rrezikun nese testi del i larte Mjafton te fryni dhe e mat ne moment nivelin e alkolit Testi duhet te behet te pakten 20 min pas pirjes,qe te jete sa me i sakte I shpejte,i sigurt dhe praktik per tu marre me vete kudo

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.