;

Ore muri

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ore muri e madhe me ngjitje Ju ben ambjentin tuaj mjaft modern Ne zyre,shtepi,lokale apo kudo tjeter Vijne ne ngjyre te zeze,gold dhe silver Diametri 100 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #20189

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ora

Kontakt

Shperndaje

Ore muri e madhe me ngjitje Ju ben ambjentin tuaj mjaft modern Ne zyre,shtepi,lokale apo kudo tjeter Vijne ne ngjyre te zeze,gold dhe silver Diametri 100 cm

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.