;

Xhep per hapesirat e makines

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: TRONIX.al Gjendja: Ne Stok

  • Xhep per hapesirat e makines Bërë me lëkurë cilësore, luksoze dhe njëkohësisht delikate, Rrit hapësirën e ruajtjes, duke organizuar në mënyrë efektive artikujt e shpërndarë nëpër makinë si celular, çelësa,karikues telefoni, fatura, etj, në të njëjtën kohë duke ndaluar renien e gjërave poshtë, Mban automjetin të pastër dhe të organizuar, Dizajn universal, i përshtatshëm me të gjitha automjetet, Pastrohet kollaj. Specifika: Materiali: lëkurë cilësore Ngjyrat: E zezë, gri, Bezhe, Kafe Dimensionet: 28.5 x 6 x 11 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhep per hapesirat e makines Bërë me lëkurë cilësore, luksoze dhe njëkohësisht delikate, Rrit hapësirën e ruajtjes, duke organizuar në mënyrë efektive artikujt e shpërndarë nëpër makinë si celular, çelësa,karikues telefoni, fatura, etj, në të njëjtën kohë duke ndaluar renien e gjërave poshtë, Mban automjetin të pastër dhe të organizuar, Dizajn universal, i përshtatshëm me të gjitha automjetet, Pastrohet kollaj. Specifika: Materiali: lëkurë cilësore Ngjyrat: E zezë, gri, Bezhe, Kafe Dimensionet: 28.5 x 6 x 11 cm

TRONIX.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.