;

Kanatiere per meshkuj

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kanatiere per meshkuj pambuku,material mjaft i mire qe futet dhe ne lavatrice Ne ngjyre te zeze,te bardhe dhe gri Te gjitha masat
Sasia
Raporto

Kodi: #16568

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Kanatiere per meshkuj pambuku,material mjaft i mire qe futet dhe ne lavatrice Ne ngjyre te zeze,te bardhe dhe gri Te gjitha masat

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.