;

Veshje per smartphone

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Veshje unike para dhe mbrapa per smartphonin tuaj
Sasia
Raporto

Kodi: #14165

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kasa

Kontakt

Shperndaje

Veshje unike para dhe mbrapa per smartphonin tuaj

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.