;

Kasetofon per makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Kasetofon per makinen tuaj Me USB/MP3/FM/USB/SD Me pult komandimi
Sasia
Raporto

Kodi: #14020

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, DVD

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon per makinen tuaj Me USB/MP3/FM/USB/SD Me pult komandimi

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.