;

Kamera pasqyre

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 6,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Kamera Pasqyre per makine para dhe mprapa Full HD Ekrani eshte eshte me madhesi 4.0'' TFT Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment gjate udhetimit. Ka pamjen e pasqyres se makines. Ju mund ti perdorni filmimet tuaja si dokument te rendesishme ne raste aksidenti, gjobave te pa drejta nga policia, vjedhjes, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte. Me dy kamera,njera regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa. Gjithashtu ka opsion per te shfaqur te dyja pamjet (para,prapa) ne ekran. Suporton Karte memorie deri ne 32 GB Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p Formatet Video: H.264 Formati i fotove: JEPG Mikrofon i integruar Bateri e integruar e rikarikueshme 12-24V / 2A
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kamera Pasqyre per makine para dhe mprapa Full HD Ekrani eshte eshte me madhesi 4.0'' TFT Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment gjate udhetimit. Ka pamjen e pasqyres se makines. Ju mund ti perdorni filmimet tuaja si dokument te rendesishme ne raste aksidenti, gjobave te pa drejta nga policia, vjedhjes, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte. Me dy kamera,njera regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa. Gjithashtu ka opsion per te shfaqur te dyja pamjet (para,prapa) ne ekran. Suporton Karte memorie deri ne 32 GB Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p Formatet Video: H.264 Formati i fotove: JEPG Mikrofon i integruar Bateri e integruar e rikarikueshme 12-24V / 2A

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.