;

Recipeta me lidhje pa rripa

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,490 Lekë (-34%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Recipeta me lidhje pa rripa. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa perpara eshte cope me sfungjer. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes.E disponueshme ngjyra nude..Masat S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #12656

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Sytjena

Kontakt

Shperndaje

Recipeta me lidhje pa rripa. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa perpara eshte cope me sfungjer. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes.E disponueshme ngjyra nude..Masat S, M dhe L.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.