;

Masazhues per kembet

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 4,990 Lekë (-30%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Masazhues multifunksional per kembet,zgjidhja qe ju vjen ne ndihme per te trajtuar kembet nepermjet nje maszhi relaksues.Vjen me temperature te rregullueshme dhe mund te perdoret per aq sa te deshironi ju.Zhduk lodhjen e kembeve tuaja dhe ju jep ndjesi relaksuese.Tensioni 220V.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Masazhues multifunksional per kembet,zgjidhja qe ju vjen ne ndihme per te trajtuar kembet nepermjet nje maszhi relaksues.Vjen me temperature te rregullueshme dhe mund te perdoret per aq sa te deshironi ju.Zhduk lodhjen e kembeve tuaja dhe ju jep ndjesi relaksuese.Tensioni 220V.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.