;

Ngrohës portativ i qafës

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohesi i qafes ju mundeson nje komoditet ne shtepi zyre apo kudo qofte.Ne ditet e ftohta ju do te gjeni zgjidhje me kete produkt pasi mjafton ta karikoni dhe ka jategjatei per 6 oret qe te qendroj i ndezur.Ka 4 cilesime te nxehtesise.Karikimi behet me ane te fishes qe ju vjen bashke me produktin.
Sasia
Raporto

Kodi: #110181

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ngrohesi i qafes ju mundeson nje komoditet ne shtepi zyre apo kudo qofte.Ne ditet e ftohta ju do te gjeni zgjidhje me kete produkt pasi mjafton ta karikoni dhe ka jategjatei per 6 oret qe te qendroj i ndezur.Ka 4 cilesime te nxehtesise.Karikimi behet me ane te fishes qe ju vjen bashke me produktin.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.