;

Elektrik dore multifunksional

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Elektrik dore i cili ka shume ndricim dhe perdoret ne vendet ku nuk ka ndricim mjaftueshem. Personat e apasjonuar pas eksplorimit te vendeve te reja dhe te alpinizmit,nese ju duhet te kthehen ne erreser ky elektrik do tju ndihmoje.I papërshkueshëm nga uji, dhe funksionon mirë në shi.Punon ne distanca të gjata me dritë të fortë 300 m.Ky elektrik dore me shumë funksione. Bateria e integruar e litiumit me kapacitet të madh, mund të përdoret si power bank për të karikuar telefonat celularë në raste urgjente. Gjithashtu eshte i pajisur me 1 cekic thyen edhe xhamin e makines ne raste emergjente dhe me 1 tek te mprehte per prerje.
Sasia
Raporto

Kodi: #110144

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Elektrik dore i cili ka shume ndricim dhe perdoret ne vendet ku nuk ka ndricim mjaftueshem. Personat e apasjonuar pas eksplorimit te vendeve te reja dhe te alpinizmit,nese ju duhet te kthehen ne erreser ky elektrik do tju ndihmoje.I papërshkueshëm nga uji, dhe funksionon mirë në shi.Punon ne distanca të gjata me dritë të fortë 300 m.Ky elektrik dore me shumë funksione. Bateria e integruar e litiumit me kapacitet të madh, mund të përdoret si power bank për të karikuar telefonat celularë në raste urgjente. Gjithashtu eshte i pajisur me 1 cekic thyen edhe xhamin e makines ne raste emergjente dhe me 1 tek te mprehte per prerje.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.