;

Beres Donutsi ORVICA

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • A jeni një adhurues i donutit, por jeni i shqetësuar për vajin e tepërt të tij? Epo, si ta gatuani atë në një mënyrë tjetër. Prezantimi i një mënyre të re për të gatuar donutët tuaj. Tani mund ta piqni në mënyrë elektronike me këtë prodhues donutash. Më pak vaj dhe i lehtë për t'u përgatitur me siguri ky është një koleksion i mirë për kuzhinën tuaj. Bën 7 donuts në të njëjtën kohë.Fuqia 1200W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

A jeni një adhurues i donutit, por jeni i shqetësuar për vajin e tepërt të tij? Epo, si ta gatuani atë në një mënyrë tjetër. Prezantimi i një mënyre të re për të gatuar donutët tuaj. Tani mund ta piqni në mënyrë elektronike me këtë prodhues donutash. Më pak vaj dhe i lehtë për t'u përgatitur me siguri ky është një koleksion i mirë për kuzhinën tuaj. Bën 7 donuts në të njëjtën kohë.Fuqia 1200W

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.