;

Cader shiu

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Cadra e shiut qe do te ju duhet per ditet me shi,Perfekte pasi vjen me madhesine qe ju duhet,me nje dizajn te thjeshte ne disa ngjyra dhe teper komode per tu marr me vete kudo qe te shkoni.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cadra e shiut qe do te ju duhet per ditet me shi,Perfekte pasi vjen me madhesine qe ju duhet,me nje dizajn te thjeshte ne disa ngjyra dhe teper komode per tu marr me vete kudo qe te shkoni.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.