;

Cante per femra

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Bags & Handbags Gjendja: Ne Stok

  • Canta ngjyre te zeze perfekte per perditshmeri pasi eshte shume praktike per tu mbajtur dhe per te vendosur gati cdo gje ne te, Eshte nje cante klasike e firmes dhe kombinon mjaft mire.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Canta ngjyre te zeze perfekte per perditshmeri pasi eshte shume praktike per tu mbajtur dhe per te vendosur gati cdo gje ne te, Eshte nje cante klasike e firmes dhe kombinon mjaft mire.

Bags & Handbags

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.