;

Cante per femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Bags & Handbags Gjendja: Ne Stok

  • Cante supi per femra, nje model mjaft i vecante qe vjen ne tre ngjyra te ndryshme,te zeze bezhe dhe portokalli.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante supi per femra, nje model mjaft i vecante qe vjen ne tre ngjyra te ndryshme,te zeze bezhe dhe portokalli.

Bags & Handbags

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.