;

Cante per femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Bags & Handbags Gjendja: Ne Stok

  • Canta per femra me rrip shtese qe mund ta mbani si cante supi. Teper e vecante me detajin e zinxhirit para ngjyre gold.Perfekte per perditshmeri dhe mund te kombinohet mjaft mire pasi mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi ju.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Canta per femra me rrip shtese qe mund ta mbani si cante supi. Teper e vecante me detajin e zinxhirit para ngjyre gold.Perfekte per perditshmeri dhe mund te kombinohet mjaft mire pasi mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi ju.

Bags & Handbags

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.