;

Piano elektrike per femije

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Piano elektronike me mikrofon e krijuar për fëmijë, e përshtatshme për fëmijët e vegjël 3+ për të mësuar muzikë dhe për të ndriçuar talentet muzikore. Pianoja për fëmijë do t'i ndihmojë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e tyre të performancës dhe do t'i bëjë ata më të sigurt, gjithashtu do t'i ndihmojë fëmijët të mbajnë një dorë më fleksibël.Është një kombinim perfekt për muzikantë të vegjël. Kjo do të ndihmojë në rritjen e interesit të fëmijës suaj për muzikën. Udhëzues për dhuratat perfekte për fëmijë për ditëlindje, Krishtlindje etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #110054

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Piano elektronike me mikrofon e krijuar për fëmijë, e përshtatshme për fëmijët e vegjël 3+ për të mësuar muzikë dhe për të ndriçuar talentet muzikore. Pianoja për fëmijë do t'i ndihmojë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e tyre të performancës dhe do t'i bëjë ata më të sigurt, gjithashtu do t'i ndihmojë fëmijët të mbajnë një dorë më fleksibël.Është një kombinim perfekt për muzikantë të vegjël. Kjo do të ndihmojë në rritjen e interesit të fëmijës suaj për muzikën. Udhëzues për dhuratat perfekte për fëmijë për ditëlindje, Krishtlindje etj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.