;

Mbrojtese kepucesh per femije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Model i përshtatshëm për shumicën e këpucëve: këpucë të sheshta, këpucë sportive, sandale, këpucë lëkure, këpucë për ecje, çizme bore, etj.Tekstura e tabanit është projektuar që të jetë kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj konsumit, duke rritur fërkimin dhe duke e bërë më të sigurt për t'u përdorur. Materiali i zgjedhur fleksibilitet i fortë, mund të tërhiqet sipas dëshirës dhe të përshtatet lehtësisht në këpucë me madhësi të ndryshme.Materiali i silikont ju mundeson qe ta , shpëlani me ujë të pastër dhe të ripërdorshëm;
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Model i përshtatshëm për shumicën e këpucëve: këpucë të sheshta, këpucë sportive, sandale, këpucë lëkure, këpucë për ecje, çizme bore, etj.Tekstura e tabanit është projektuar që të jetë kundër rrëshqitjes dhe rezistente ndaj konsumit, duke rritur fërkimin dhe duke e bërë më të sigurt për t'u përdorur. Materiali i zgjedhur fleksibilitet i fortë, mund të tërhiqet sipas dëshirës dhe të përshtatet lehtësisht në këpucë me madhësi të ndryshme.Materiali i silikont ju mundeson qe ta , shpëlani me ujë të pastër dhe të ripërdorshëm;

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.