;

Hekuri me avull SOKANY

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Hekuri Sokany SK-188 me avull ka një nxitje shtesë të avullit deri në 150 g për rrudha të forta dhe të fuqishme 2400 vat, si dhe një rezervuar uji bujar 270 ml me sistem të integruar kundër gëlqeres.Sistemi kundër pikimit parandalon rrjedhjen e ujit në çdo cilësim të temperaturës për të shmangur pikimin e padëshiruar.Me dorezë kundër rrëshqitjes për përdorim të lehtë dhe komod për t'u mbajtur.Mund të avullojë rrobat horizontalisht ose vertikalisht. Madhësia e lëvizshme është ideale për përdorim shtëpiak dhe udhëtimi.
Sasia
Raporto

Kodi: #110026

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kontakt

Shperndaje

Hekuri Sokany SK-188 me avull ka një nxitje shtesë të avullit deri në 150 g për rrudha të forta dhe të fuqishme 2400 vat, si dhe një rezervuar uji bujar 270 ml me sistem të integruar kundër gëlqeres.Sistemi kundër pikimit parandalon rrjedhjen e ujit në çdo cilësim të temperaturës për të shmangur pikimin e padëshiruar.Me dorezë kundër rrëshqitjes për përdorim të lehtë dhe komod për t'u mbajtur.Mund të avullojë rrobat horizontalisht ose vertikalisht. Madhësia e lëvizshme është ideale për përdorim shtëpiak dhe udhëtimi.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.