;

Set thikash

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Komplet thikash Zepte ZP-003 me valëzim të zi me gjashtë pjesë, thika kuzhine me thikë jo ngjitëse të mishit të prerë në stil evropian. Set profesional i thikave të kuzhinëS i bërë nga çelik inox. Me Veshje qe nuk ngjit. Eshtë një markë cilësore dhe e domosdoshme për kuzhinën tuaj
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Komplet thikash Zepte ZP-003 me valëzim të zi me gjashtë pjesë, thika kuzhine me thikë jo ngjitëse të mishit të prerë në stil evropian. Set profesional i thikave të kuzhinëS i bërë nga çelik inox. Me Veshje qe nuk ngjit. Eshtë një markë cilësore dhe e domosdoshme për kuzhinën tuaj

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.