;

Ibrik elektrik

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibriku SuTAI ST-2023 eshte i pajisur me drite LED dhe fiket automatikisht kur uji zien.Fuqia eshte 2000W ndersa baza e fuqise e rrotullueshme eshte 360°. Ibriku eshte i ndertuar me material bpa dhe eshte higjenik. Kapacetiteti per te mbushur ibrikun eshte 2 litra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibriku SuTAI ST-2023 eshte i pajisur me drite LED dhe fiket automatikisht kur uji zien.Fuqia eshte 2000W ndersa baza e fuqise e rrotullueshme eshte 360°. Ibriku eshte i ndertuar me material bpa dhe eshte higjenik. Kapacetiteti per te mbushur ibrikun eshte 2 litra.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.