;

Makine Qethje

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Makina e qethjes Sokany SK-LF-9928 eshte e pajisur me 3 koka te ndryshme,vaj,furce dhe fish karikimi. Koha e karikimit eshte 120 min ndersa e perdorimit eshte 90 min. Teper praktike dhe e thjeshte ne perdorim.Mund te jete dhe nje dhurate perfekte per te afermit tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makina e qethjes Sokany SK-LF-9928 eshte e pajisur me 3 koka te ndryshme,vaj,furce dhe fish karikimi. Koha e karikimit eshte 120 min ndersa e perdorimit eshte 90 min. Teper praktike dhe e thjeshte ne perdorim.Mund te jete dhe nje dhurate perfekte per te afermit tuaj.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.