;

Makine qethje

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Makina Sokany SK-LF-9967 e lehtë dhe e sigurt për t'u përdorur përfshin (3 krehje të shkëputshme, 1 furçë të pastër, 1 vaj) me një teh inox Karikimi me kabllo usb për 2 orë kohë karikim dhe per 120 minuta përdorimi: Tehu i çelikut të karbonit është i mprehtë dhe jo i mbërthyer, Koka prerëse eshte inox, mbishkrimi në trupin e pajisjes mund të ndryshojë gjithashtu dhe forma, ngjyra e aksesorëve mund të ndryshoje.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Makina Sokany SK-LF-9967 e lehtë dhe e sigurt për t'u përdorur përfshin (3 krehje të shkëputshme, 1 furçë të pastër, 1 vaj) me një teh inox Karikimi me kabllo usb për 2 orë kohë karikim dhe per 120 minuta përdorimi: Tehu i çelikut të karbonit është i mprehtë dhe jo i mbërthyer, Koka prerëse eshte inox, mbishkrimi në trupin e pajisjes mund të ndryshojë gjithashtu dhe forma, ngjyra e aksesorëve mund të ndryshoje.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.