;

Pjaster për drejtimin e flokëve Sokany

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Pjaster për drejtimin e flokëve Sokany SK-1929. Ka një pjatë të dyfishtë qeramike Drejtues flokësh prej hekuri të sheshtë, Temperatura optimale e stilimit për rezultate profesionale të cilësisë së salloneve, pa dëmtime të stilimit nga nxehtësia ekstreme, Teknologji e ngrohjes qeramike.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pjaster për drejtimin e flokëve Sokany SK-1929. Ka një pjatë të dyfishtë qeramike Drejtues flokësh prej hekuri të sheshtë, Temperatura optimale e stilimit për rezultate profesionale të cilësisë së salloneve, pa dëmtime të stilimit nga nxehtësia ekstreme, Teknologji e ngrohjes qeramike.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.