;

Fshesë me korent SOKANY

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshesa me korent SOKANY SK-3389 Kapaciteti i filxhanit të pisllëkut eshte 1 litër; Filter HEPA dhe thithje të fuqishme ofrojnë pastrim të plotë Kaloni lehtësisht nga pastrimi i qilimave në dysheme të forta me rrokullisjen e një çelësi. Filtrat e filxhanit të papastërtisë dhe filtri pas motorit ndihmojnë në kapjen më shumë pluhur të imët dhe grimca. Filtrat lahen lehtesishte dhe jane të ripërdorshme 5 M kordon
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshesa me korent SOKANY SK-3389 Kapaciteti i filxhanit të pisllëkut eshte 1 litër; Filter HEPA dhe thithje të fuqishme ofrojnë pastrim të plotë Kaloni lehtësisht nga pastrimi i qilimave në dysheme të forta me rrokullisjen e një çelësi. Filtrat e filxhanit të papastërtisë dhe filtri pas motorit ndihmojnë në kapjen më shumë pluhur të imët dhe grimca. Filtrat lahen lehtesishte dhe jane të ripërdorshme 5 M kordon

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.