;

Cante per larjen e te brendshme

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Canta per larjen e te brendshmeve ju ndihmon per ti lare ato pa i demtuar. Ka nje material te sfungjert dhe te bute.Mjafton qe ti vendosni te brendshmet tuaja brenda ne cante dhe do te shikoni qe ato do te jene lare pa asnje demtim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Canta per larjen e te brendshmeve ju ndihmon per ti lare ato pa i demtuar. Ka nje material te sfungjert dhe te bute.Mjafton qe ti vendosni te brendshmet tuaja brenda ne cante dhe do te shikoni qe ato do te jene lare pa asnje demtim.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.