;

Pasqyre per make up

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pasqyre profesjonale per make up me drite LED e domosdoshme per perditshmerine tuaj. Ajo ju mundeson ndricim goxha te mire dhe gjithashtu ne fund ka mbajtese per aksesore te tualetit dhe bizhuteri.. Dizanj modern me veshje lekure.Hapet dhe mbyllet duke ju ofruar pamje nga tre kende te ndryshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pasqyre profesjonale per make up me drite LED e domosdoshme per perditshmerine tuaj. Ajo ju mundeson ndricim goxha te mire dhe gjithashtu ne fund ka mbajtese per aksesore te tualetit dhe bizhuteri.. Dizanj modern me veshje lekure.Hapet dhe mbyllet duke ju ofruar pamje nga tre kende te ndryshme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.