;

Ibrik Elektrik Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik elektrik Sonifer Modeli: SF-2046, me nje dizanj unik per kuzhinat moderne, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per pergatitjen e shpejte te cajit apo kafes se preferuar.Kapaciteti: 1.8 L Fuqia: 1800W Me mates te temperatures se ujit. Fikja automatike, mbrojtja e vlimit të thatë.Kontrollues temperature ndaj ujit.Ndezja/fikjaPermasat: 12 x 21 x 17cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibrik elektrik Sonifer Modeli: SF-2046, me nje dizanj unik per kuzhinat moderne, Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per pergatitjen e shpejte te cajit apo kafes se preferuar.Kapaciteti: 1.8 L Fuqia: 1800W Me mates te temperatures se ujit. Fikja automatike, mbrojtja e vlimit të thatë.Kontrollues temperature ndaj ujit.Ndezja/fikjaPermasat: 12 x 21 x 17cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.