;

Ibrik Elektrik Smurfett

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik elektrik Smurfett Modeli: SC-20A, vjen me nje dizanj praktik per cdo kuzhine. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2L Mbyllje automatike dhe mbrojtje nga vlimi. Dimensioni: 21*17*23.5 cm Kapaciteti: 2L Fuqia: 1500 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibrik elektrik Smurfett Modeli: SC-20A, vjen me nje dizanj praktik per cdo kuzhine. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2L Mbyllje automatike dhe mbrojtje nga vlimi. Dimensioni: 21*17*23.5 cm Kapaciteti: 2L Fuqia: 1500 W

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.