;

Mini Grirese

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mini grirese, paisja ideale qe ju nevojitet ne kuzhine tuaj per pergatitjen e smoothieve te shijshem dhe te shendetshem ne vetem pak caste, grirjen e akullit apo te mishit/ Fuqia: 250 W Kapaciteti: 600 ml Shpejtësia: 12000 rpm Materiali: ABS + PC + PP + çelik inox Diametri i sipërm: Përafërsisht. 77 mm/ 3,03" Diametri i poshtëm: Përafërsisht. 111 mm/ 4,37" Lartësia: Përafërsisht. 230 mm/ 9,06 "Tensioni: 220 V
Sasia
Raporto

Kodi: #109644

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mini grirese, paisja ideale qe ju nevojitet ne kuzhine tuaj per pergatitjen e smoothieve te shijshem dhe te shendetshem ne vetem pak caste, grirjen e akullit apo te mishit/ Fuqia: 250 W Kapaciteti: 600 ml Shpejtësia: 12000 rpm Materiali: ABS + PC + PP + çelik inox Diametri i sipërm: Përafërsisht. 77 mm/ 3,03" Diametri i poshtëm: Përafërsisht. 111 mm/ 4,37" Lartësia: Përafërsisht. 230 mm/ 9,06 "Tensioni: 220 V

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.