;

Mikser Dore Jubake

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser dore Jubake Modeli: MM-135, teper I thjeshte dhe praktik.Perfekt per te rrahur vezet apo te pergatisni brumin e embelsirave ne menyre. Vjen ne format praktk dhe kompakt Mund te perzjeje edhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te njetrajtshme pa kokrriza. Perbehet nga 2 cifte perziresesh te ndryshme te cilat vendosen dhe hiqen me lehtesi, prej celiku inoxi. Fuqia : 350 Watt 5 nivele shpejtesie
Sasia
Raporto

Kodi: #109642

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser dore Jubake Modeli: MM-135, teper I thjeshte dhe praktik.Perfekt per te rrahur vezet apo te pergatisni brumin e embelsirave ne menyre. Vjen ne format praktk dhe kompakt Mund te perzjeje edhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te njetrajtshme pa kokrriza. Perbehet nga 2 cifte perziresesh te ndryshme te cilat vendosen dhe hiqen me lehtesi, prej celiku inoxi. Fuqia : 350 Watt 5 nivele shpejtesie

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.