;

Panel Led Light Per Kamer

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Panel Led Light per kamer, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale. Me nivele te ndryshme ndricimi te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires, drite e bardhe, e bute dhe e ngrohte.Ideal per studio fotografie, makeup-i, televizive etj. Stativi: 2.1m Temperatura e ngjyres:3000K-6500K Permasat e panelit: 23 x 18 x 6cm
Sasia
Raporto

Kodi: #109630

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Panel Led Light per kamer, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale. Me nivele te ndryshme ndricimi te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires, drite e bardhe, e bute dhe e ngrohte.Ideal per studio fotografie, makeup-i, televizive etj. Stativi: 2.1m Temperatura e ngjyres:3000K-6500K Permasat e panelit: 23 x 18 x 6cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.