;

Panel Led Light

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Panel Led Light, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me nivele te ndryshme ndricimi te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires nepermjet nje telekomande.Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.Diametri: 45cm Fuqia:2000W Stativi: 2.1m
Sasia
Raporto

Kodi: #109629

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Panel Led Light, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me nivele te ndryshme ndricimi te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires nepermjet nje telekomande.Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.Diametri: 45cm Fuqia:2000W Stativi: 2.1m

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.