;

Ring Light

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ring light, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura ne erresire fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me 3 modalitete te ndryshme ndricimi. Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.Gjatesia: 220CM Diametri: 26cm
Sasia
Raporto

Kodi: #109628

Kategori:Elektronika, Foto & video, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ring light, per te realizuar fotot dhe videot me te bukura ne erresire fale kesaj unaze me drite, një mjet profesional për të krijuar video regjistrimi në kohë reale me një smartphone për Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat, TikTok etj. Me 3 modalitete te ndryshme ndricimi. Ideal per studio fotografie, makeup-i e kudo.Gjatesia: 220CM Diametri: 26cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.