;

Raft Organizimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Raft organizimi metalik, perfekt per te varur apo per te vendosur rrobat ne shporten e poshtme te tij.Vjen me nje kapacitet te larte mbajtes, perfekt per tu vendosur ne sallone, dhome gjumi, koridor etj.I disponueshem ne ngjyre te zeze.Montohet teper lehtesisht dhe mund te zgjatet sipas deshires. Permasat: 75 x 42 x 145cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Raft organizimi metalik, perfekt per te varur apo per te vendosur rrobat ne shporten e poshtme te tij.Vjen me nje kapacitet te larte mbajtes, perfekt per tu vendosur ne sallone, dhome gjumi, koridor etj.I disponueshem ne ngjyre te zeze.Montohet teper lehtesisht dhe mund te zgjatet sipas deshires. Permasat: 75 x 42 x 145cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.