;

Kamera Ne Forme Llampe

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kamera ne forme llampe, mund të montohet duke përdorur një bazë të zakonshme llambë E27 (110V-240V), pa pasur nevojen per instalime elektrike shtesë. Pervecse sherben si llambe ndricimi ndjek dhe gjurmon automatikisht lëvizjen 360° brenda/jashtë - pan 355° dhe anim 120°.Rezolucion 1080P full HD që ofron regjistrime të qarta video dhe zëri. Ofron vizion nate me ngjyra, per imazhe të qarta edhe në errësirë të plotë.Me definicion të lartë: 720P (HD) Lidhja: WiFi Lente (mm): 3.6 mm I papërshkueshëm nga uji / i papërshkueshëm nga moti Furnizimi me energji elektrike (V): 12V Këndi i shikimit: 60° Pa karte memorie.Suporton deri ne 32 GB. Gama e Lëvizjes (Tani): 355° Gama e Lëvizjes (Pjerrësia): 0°-360° Distanca efektive: 0-10m Temperatura e funksionimit: -10 deri +50 °C (+14 deri +122 °F)
Sasia
Raporto

Kodi: #109588

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera ne forme llampe, mund të montohet duke përdorur një bazë të zakonshme llambë E27 (110V-240V), pa pasur nevojen per instalime elektrike shtesë. Pervecse sherben si llambe ndricimi ndjek dhe gjurmon automatikisht lëvizjen 360° brenda/jashtë - pan 355° dhe anim 120°.Rezolucion 1080P full HD që ofron regjistrime të qarta video dhe zëri. Ofron vizion nate me ngjyra, per imazhe të qarta edhe në errësirë të plotë.Me definicion të lartë: 720P (HD) Lidhja: WiFi Lente (mm): 3.6 mm I papërshkueshëm nga uji / i papërshkueshëm nga moti Furnizimi me energji elektrike (V): 12V Këndi i shikimit: 60° Pa karte memorie.Suporton deri ne 32 GB. Gama e Lëvizjes (Tani): 355° Gama e Lëvizjes (Pjerrësia): 0°-360° Distanca efektive: 0-10m Temperatura e funksionimit: -10 deri +50 °C (+14 deri +122 °F)

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.