;

Kamera Survejimi Me Wireless

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kamera survejimi me Wireless, ofron imazh të qartë edhe naten fale vizionit IR.Mbështet lidhjen AP.Me funksion gatishmërie 180 ditë.Lente me kënd të gjerë 140 gradë.Memorie maksimale deri në 128 G.Bateri 650 mAhTemperatura e funksionimit -10? ~ + 60? Lagështia e punës 10% ~ 90%
Sasia
Raporto

Kodi: #109587

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera survejimi me Wireless, ofron imazh të qartë edhe naten fale vizionit IR.Mbështet lidhjen AP.Me funksion gatishmërie 180 ditë.Lente me kënd të gjerë 140 gradë.Memorie maksimale deri në 128 G.Bateri 650 mAhTemperatura e funksionimit -10? ~ + 60? Lagështia e punës 10% ~ 90%

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.