;

Grirese Dhe Mikser 2 Ne 1

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dhe mikser 2 ne 1, prej materiali PP + celik inox.Zgjidhja perfekte per te grire me lehtësi mishin, hudhrat, perimet etj per perdorim personal apo profesional.Vjen gjithashtu me 2 rrahese metalike per rrahjen apo perzierjen e vezeve, pergatitjen e salcave etj, me permasa perkatesisht: 16.5 x 5cm & 17 x 6cm.Tensioni i punës: 5V Fuqia e vlerësuar: 20 W Koha e karikimit: 4 orë Permasat e grireses: 9.5 x 19cm Kapaciteti: 250ml
Sasia
Raporto

Kodi: #109575

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese dhe mikser 2 ne 1, prej materiali PP + celik inox.Zgjidhja perfekte per te grire me lehtësi mishin, hudhrat, perimet etj per perdorim personal apo profesional.Vjen gjithashtu me 2 rrahese metalike per rrahjen apo perzierjen e vezeve, pergatitjen e salcave etj, me permasa perkatesisht: 16.5 x 5cm & 17 x 6cm.Tensioni i punës: 5V Fuqia e vlerësuar: 20 W Koha e karikimit: 4 orë Permasat e grireses: 9.5 x 19cm Kapaciteti: 250ml

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.