;

Shtydhese Frutash

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shtydhese frutash, perfekte per te pergatitur lengje te shendetshme frutash me shume vitamina si leng portokalli, spinaq, lakër jeshile, panxhar, karrota, perime me gjethe jeshile etj.Vjen me nje dizanj elegant qe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine. Permasat:10cmx10cmx37cm Fuqia: 120W
Sasia
Raporto

Kodi: #109573

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtydhese frutash, perfekte per te pergatitur lengje te shendetshme frutash me shume vitamina si leng portokalli, spinaq, lakër jeshile, panxhar, karrota, perime me gjethe jeshile etj.Vjen me nje dizanj elegant qe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine. Permasat:10cmx10cmx37cm Fuqia: 120W

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.