;

Drite LED & Freskuese

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite LED & freskuese, zgjidhja perfekte per netet e nxehta kur nuk mund ta duroni nxehtesine dhe zymtësinë.Me nje dizajn teper modern teper te lehte per tu montuar ne mure, tavane, llampe etj. Cilësimi i dritës: WW/VP/E bardhë Shpejtësia e ventilatorit: 3 cilësime Lloji i erës: Erë natyrale/ Aromatike Numri i modelit: RD-51 Certifikimi: CE Tensioni (V): 256V Frekuenca: 50/60 Hz Funksioni i telekomandës: Po Mbrojtja nga ndërprerja e energjisë: Po Funksioni i kohës: Po - 1,2,4 orë Përdorimi i vlerësuar i jetëgjatësisë: 30,000 orë Këndi i ndriçimit: 180° Përdorimi: Shtëpi - Kuzhinë, Sallon, Garazh, Dhoma gjumi, Zyrë, Tavolinë, Studim, Bodrum
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drite LED & freskuese, zgjidhja perfekte per netet e nxehta kur nuk mund ta duroni nxehtesine dhe zymtësinë.Me nje dizajn teper modern teper te lehte per tu montuar ne mure, tavane, llampe etj. Cilësimi i dritës: WW/VP/E bardhë Shpejtësia e ventilatorit: 3 cilësime Lloji i erës: Erë natyrale/ Aromatike Numri i modelit: RD-51 Certifikimi: CE Tensioni (V): 256V Frekuenca: 50/60 Hz Funksioni i telekomandës: Po Mbrojtja nga ndërprerja e energjisë: Po Funksioni i kohës: Po - 1,2,4 orë Përdorimi i vlerësuar i jetëgjatësisë: 30,000 orë Këndi i ndriçimit: 180° Përdorimi: Shtëpi - Kuzhinë, Sallon, Garazh, Dhoma gjumi, Zyrë, Tavolinë, Studim, Bodrum

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.