;

Friteze Me Ajer

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Friteze me ajer Su Tai Modeli: ST-1010, per gatime te shijshme dhe te shendetshme me ajer me 80% me pak yndyre.Vjen me teknologji te ajrit me qarkullim 360 grade,i cili mundeson pjekje ne menyre uniforme.Perbehet prej materiali teper cilesor i cili nuk ngjit ushqimin. Vjen me dy butona per te realizuar programimin e pjekjes se ushqimeve ne te.Me mbrojtje nga mbinxehja.kapaciteti: 10L Fuqia: 3800W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze me ajer Su Tai Modeli: ST-1010, per gatime te shijshme dhe te shendetshme me ajer me 80% me pak yndyre.Vjen me teknologji te ajrit me qarkullim 360 grade,i cili mundeson pjekje ne menyre uniforme.Perbehet prej materiali teper cilesor i cili nuk ngjit ushqimin. Vjen me dy butona per te realizuar programimin e pjekjes se ushqimeve ne te.Me mbrojtje nga mbinxehja.kapaciteti: 10L Fuqia: 3800W

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.