;

Vrasese Mushkonjash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Vrasese mushkonjash, vjen nje me dizajn teper modern, me disa kanale ajri me rrjete, ku drita blu Led mundeson nje qarkullim te shpejte duke terheq sa me shume mushkonja duke i eleminuar ato ne pak sekonda.Funksionon me USB.Ideale për përdorim në shtëpi, ballkone dhe në hotele. Zgjidhja ideale për të mbajtur shëndetin tuaj dhe të fëmijëve tuaj te sigurt nga pickim i insekteve fluturuese.Perbehet prej materiali plastike cilesore, jo te demshme per shendetin, pa aroma dhe kimikate te demshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #109545

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Vrasese mushkonjash, vjen nje me dizajn teper modern, me disa kanale ajri me rrjete, ku drita blu Led mundeson nje qarkullim te shpejte duke terheq sa me shume mushkonja duke i eleminuar ato ne pak sekonda.Funksionon me USB.Ideale për përdorim në shtëpi, ballkone dhe në hotele. Zgjidhja ideale për të mbajtur shëndetin tuaj dhe të fëmijëve tuaj te sigurt nga pickim i insekteve fluturuese.Perbehet prej materiali plastike cilesore, jo te demshme per shendetin, pa aroma dhe kimikate te demshme.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.